Jak získat body

Skóruj ve hrách na skóre

Hlavním zdrojem bodů do ligy je samozřejmě hraní her na skóre. Body udělujeme za překonání soupeře. Kolik bodů to bude, záleží na dosažené pozici a mnoha dalších faktorech! Vyšší pozice ve hře znamená více bodů!

až + 100 bodů
Umísti se v bitvě

Na Freegame organizujeme bitvy. Vždy nějaký konkrétní den se svádí tuhé bitvy o body ve vybranné hře. Podívej se na kalendář akcí a pravidla.

až + 250 bodů
Napiš komentář

Komunikuj s ostatními hráči, poděl se o svůj názor na hru! Za každý komentář se Ti odvděčíme 1 bodem (až 10 denně).

+ 2
Najdi truhličku v emailu

Každý týden posíláme email s novinkami. V každém takovém emailu je schovaná truhlička s 5Oti body! Vyzvedni si ji! Nedostáváš ještě emaily? Aktivuj si je ve svém profilu, každý týden je tam mnoho zajímavého!

+ 50
Sdílej odkaz na Freegame

Aby byla Freegame co nejzábavnější, snažíme se nalákat co nejvíce lidí. Jsme vděční za pomoc, líbí se Ti nějaká hra? Sdílejte ji! Každý den dostaneš bod za hráče, který přijde skrz tvůj link! Jednou sdílíš, a pak už jen sbíráš body! Tím to ale začíná. Pokud se totiž návštěvník zaregistruje, dostaneš další body. Pokud bude přivedený hráč aktivní, dostaneš ještě víc bodů!

+ 1
Přiveď kamaráda

Hraní s kamarády je zábavnější! Za každého kamaráda, který se přihlásí přes tebou sdílený odkaz, dostaneš hned 20 bodů!

+ 20
Přiveď pořádného pařana

Tím to ale nekončí! Pokud k nám na Freegame přivedeš kamaráda, který bude aktivní a opravdu se bude účastnit ligy, získáš 200 bodů! Je to jednoduché. Stačí, aby váš kamarád nahrál 200 bodů v lize.

+ 200
Nahlas závažnou chybu

Na Freegame máme fórum, kde najdeš rubriku „Hlášení chyb“. Najdeš-li něco nefunkčního, neváhej a dej nám vědět! Dáváme až 50 bodů za nahlášení závažné chyby!

+ 50
Přečti recenzi

Za přečtení recenze dostanete 1 bod (až 10 denně).

+ 1
Stáhni si hru

Na Freegame máme i parádní archiv her ke stažení. Za stažení hry z rubriky „Ke Stažení“ dostanete 1 bod (až 10 denně).

+ 1
Přečti si magazín

Freegame není jen liga a hry, ale i spousta zajímavého čtení v Magazínu. Za každý přečtený článek nebo novinku dostaneš 1 bod (až 10 denně).

+ 1
Facebookuj s námi

Pravidelně, několikrát do měsíce, umisťujeme na naši Facebook stránku soutěžní otázky. Sledujte náš Facebook, tipujte odpovědi a získejte 100 bodů za správný tip!

+ 100